Image

موسسه آموزشی خوارزمی دارای بیش از 23 سال سابقه از موسسات فعال در حوزه بین الملل می باشد که در زمینه ارائه خدمات آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی و اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت می کند.

یکی از مزایای واحد اعزام موسسه خوارزمی، تمرکز بر پکیج GPA آموزشی داوطلب است برای ثبت نام و ادامه ی تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا، داشتن GPA آموزشی در هر مقطعی الزامی است.

اعزام و ادامه ی تحصیل در خارج از کشور، امری است تخصصی و قبل از هر اقدامی، باید شرایط تحصیلی و مالی شما تحت بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بهترین پیشنهاد "رشته" و "کشور" را انتخاب کنیم.

برای همین است که در حوزه ی اعزام، موسسه خوارزمی با بهترین دانشگاه های کشورهای ترکیه، قبرس، گرجستان، چین، روسیه، مجارستان، لهستان، هلند، بلژیک، اسپانیا، ایتالیا، استرالیا، کانادا، غنا و ... طرف قرارداد شده و برای هریک از داوطلبان، نسخه ی خاص خود را تجویز می‌کند.

برای استفاده از خدمات تخصصی اعزام، پیشنهاد می کنیم، فرم های اولیه ی مشاوره را به دقت، تکمیل نموده تا بتوانید از تجربه ی بهترین کارشناسان ایران، به صورت کاملا تخصصی و VIP، استفاده نمایید.

دسته بندی های اعزام در موسسه خوارزمی:

گروه پزشکی

داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل رشته‌های "پزشکی.دندان پزشکی.داروسازی

گروه کارشناسی

داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل رشته های پرطرفدار"مهندسی،هنر،انسانی

گروه ارشد

داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع لیسانس به فوق لیسانس در کلیه رشته ها

گروه دکتری

داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس به دکتری با مزایای دریافت حقوق و بی شهریه
هزینه ی پذیرش در تمامی موسسات مورد تایید وزارت علوم ایران، مطابق تعرفه از یک تا سه هزار دلار بوده که در موسسه خوارزمی (با مجوز رسمی از وزارت علوم با نام آرمان معمار پایتخت)، انجام مراحل پذیرش به صورت رایگان انجام شده و موسسه هیچ مبلغی بابت این سرویس از داوطلب دریافت نمی‌کند.
نمرات نوشته شده در کارنامه در ایران از ۲۰ نمره حساب می‌شود. یعنی بالاترین نمرهٔ ممکن ۲۰ و کم‌ترین نمرهٔ ممکن ۰ می‌باشد.
شرط قبولی در ایران نمرهٔ ۱۰ می‌باشد.
در مقطع کارشناسی ارشد شرط قبولی کسب نمره ١٢ است.
در رشته هایی که اکثر کار دانشجو با کارهای کیفی نظیر هنر و معماری و... است، نمرات نیز به صورت کیفی خواهد بود. نمرات در دانشگاه های مختلف نظیر دانشگاه شهید بهشتی (ره) بصورت زیر است: A++=20 A=18 B=16 و...
در آمریکا برای نشان دادن بازدهی یک دانش‌آموز یا دانشجو از حروف استفاده می شود (مانند E ،D ،C ،B ،A که A بهترین نمره و E نشانهٔ افتادن می‌باشد) و یا با نمرات نشان داده می‌شود (به این صورت که A=90-۱۰۰ ،B=80-۸۹ ،C=70-۷۹ ،D=60-۶۹ ،E=0-۵۹ ).
معدل تحصیلی در آمریکا (Grade Point Average یا GPA) شیوه‌ای است برای ارزش یابی تحصیلی در مدارس و دانشگاه‌های ایالات متحده. می‌توان GPA را معادل انگلیسی معدل دانست با این تفاوت که دامنه GPA میان ۰ و ۴ است.
محاسبه GPA در دانشگاه‌ها به این صورت است که در پایان ترم تحصیلی نمره‌ای که در هر کلاس به دست آمده را در مقیاس حروف قرار می‌دهند و سپس حروف را در مقیاس ۰ تا ۴ قرار می‌دهند.
اگر داوطلب ،بجای تمرکز بر دریافت برگه ی بی ارزش پذیرش "که می تواند به صورت انفرادی هم، انجام دهد "بر تکمیل GPA خود بگذارد می تواند در بهترین رشته ها و بهترین کشورها با بهترین مزایای تحصیلی "دریافت تخفیف، بورس و..." ادامه تحصیل دهد.
در هر مقطع و رشته و کشور، GPA،متفاوت بوده اما در یک سری از اصول، مشترک هستند.
موسسه خوارزمی با همراهی از اولین مرحله تا ثبت نام در بهترین دانشگاه و حتی دو سال اول دانشگاه، برای اولین بار در کشور، اقدام به اعزام به روش تخصصی را انجام می دهد.
  • تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پزشکی کودکان
  • باید قبل از شروع کورس اصلی تحصیل، به مدت 8 ماه دوره پادفکت (کالج) بگذرانند.
  • فاصله این شهر تا مسکو 3.5 ساعت پروازی می باشد.
  • مورد تائید وزارت بهداشت
  • امکان تحصیل به زبان انگلیسی / روسی


هزینه تحصیل:
  • پادفکت: 4500 دلار
  • کورس اصلی تحصیل : 6000 دلار
  • خوابگاه برای هرسال تحصیلی 300 دلار می باشد.

درخواست تماس اعزام دانشجو

مشاوره رایگان

داوطلبان عزیز می توانند در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و یا دریافت راهنمایی های بیشتر ، از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایند تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.