سه شنبه, 12 دی 1396 15:41

فیلم ها و جزوات درسی مهندس پژمان عباد مدیر عامل موسسه خوارزمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم ها و جزوات درسی مهندس پژمان عباد مدیر عامل موسسه خوارزمی فیلم ها و جزوات درسی مهندس پژمان عباد مدیر عامل موسسه خوارزمی فیلم ها و جزوات درسی مهندس پژمان عباد مدیر عامل موسسه خوارزمی

فیلم ها و جزوات درسی مهندس پژمان عباد مدیر عامل موسسه خوارزمی


با شروع ماه دی، ترس و نگرانی دانش آموزان هم شروع میشود هم فصل امتحانات نزدیک است و هم روز به روز به کنکور نزدیک میشوند و فرصت کمتری برای تست زدن و آماده شدن برای کنکور دارند.

این نگرانی و هزار و یک دلیل دیگر برای نگران شدن میتواند دانش آموز را نسبت به قبولی در کنکور دلسرد کند برای همین موسسه خوارزمی برای این دانش آموزان راه حل ویژه ای در نظر گرفته است و آن استفاده از جزوات آموزشی مخصوص کنکور است که مهندس پژمان با سالها تجریه به عنوان استاد و مدیریت موسسه خوارزمی آن ها را تهیه و موسسه خوارزمی در اختیار دانش آموزان قرار داده است.

فیلم ها و جزواتی شامل: نکات اصلی هر درس ، همراه با توضیحات تکمیلی با در نظر گرفتن تست ها و نکات کلیدی نمونه سوال های کنکوری سال های گذشته تهیه و ارائه شده اند.

تمامی فیلم ها و جزوات که با تالیف مهندس پژمان و در موسسه خوارزمی منتشر شده اند مناسب کسانیست که قصد قبولی در کنکور سراسری را دارند ، در این فیلم و جزوات فرصت کم دانش آموزان مبنا قرار داده شده است و از صرف زمان برای مباحثی که ارزش کمتری دارند پرهیز شده ، بیشتر زمان دانش آموز در این زمان باید صرف تست زدن و خواندن نکات کلیدی شود.

کافیست دانش آموز برنامه ریزی دقیقی برای استفاده از این جزوات و مطالعه برای امتحانات داشته باشد در این صورت ، تضمین قبولی در کنکور سراسری کار سختی نخواهد بود.

فیلم های آموزشی با بهترین کیفیت صوت و تصویر میتواند برای تمامی کسانی که فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند یک راه حل مناسب باشد . در این فیلم های آموزشی مهنس پژمان عباد به تشریح دروس با تاکید به مباحث مهم درس پرداخته اند و با استفاده از این فیلم های آموزشی دانش آموز نیازی به شرکت در هیچ کلاس دیگری نخواهد داشت .

این فیلم ها و جزوات با عنوان آموزش های طلایی تهیه شده اند تا هم برای دانش آموزان و هم برای پشت کنکورها مفید باشد .

 

برای دسترسی به جزوات و فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید.

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید