0 موارد - 0 تومان
سبد خرید شما خالی است!
محصولات شما به روزرسانی قیمت

دوره آشنایی با تکنیک ارتباطی زبان بدن

دوره آشنایی با تکنیک ارتباطی زبان بدن چه دوره ای است؟ دوره آشنایی با تکنیک ارتباطی زبان بدن یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه. درباره دوره: ارتباط عبارت است از تمام روش‌هایی که از طريق آن ممکن است ذهنی بر ذهن دیگر تاثیر بگذارد. زبان بدن (BODY LANGUAGE) یا ارتباط غیر کلامی عبارت است از يک سري اعمال بخـصـوص بـدن که انسان ناخودآگاه در شرايط و موقعيت‌هاي گوناگون از قبيل هيجان، استرس، درو...
294,000 تومان

دوره آشنایی با تکنیک ارتباطی زبان بدن  چه دوره ای است؟

دوره آشنایی با تکنیک ارتباطی زبان بدن یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره:

ارتباط عبارت است از تمام روش‌هایی که از طريق آن ممکن است ذهنی بر ذهن دیگر تاثیر بگذارد. زبان بدن (BODY LANGUAGE) یا ارتباط غیر کلامی عبارت است از يک سري اعمال بخـصـوص بـدن که انسان ناخودآگاه در شرايط و موقعيت‌هاي گوناگون از قبيل هيجان، استرس، دروغـگويي، ترس، ابراز علاقه و غيره از خود نشان ميدهد. علوم زبان جسماني در سال‌هاي اخير پيشرفت زيادي نموده و داراي شاخه هاي متنوع گرديده اس آشنایی با «زبان بدن» به شما کمک می کند مسائلی مثل جذابیت، حقیقت، اعتمادبه نفس و شرم را تشخیص دهید. شما با دقت در حرکات طرف مقابل می توانید به حقایق زيادی دست یابید.

آموزش: مطالب این دوره در 50 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.

  • آشنایی با تعاریف و مبانی زبان بدن و رفتارهای غیر کلامی
  • زبان کودکان و اشارات بدن آنها
  • چشم ها و طرز نگاه و ابرو ها            
  • حالت دست ها و پاها

از دیگر مزایای شرکت در این دوره استفاده از انواع گواهینامه ملی  و گواهینامه بین المللی  قابل استعلام و مدرک معتبر می باشد .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.