0 موارد - 0 تومان
سبد خرید شما خالی است!
محصولات شما به روزرسانی قیمت

دوره مدیریت منابع انسانی HRM

دوره مدیریت منابع انسانی HRM چه دوره ای است؟ مدیریت منابع انسانی دوره ای کاملا جامع فشرده و آنلاین میباشد که بعد از گذراندن این دوره و دریافت مدرک HRM قادر به انجام کلیه امور مدیریت منابع انسانی خواهیم شد . مدیریت منابع انسانی (یا به اختصار منابع انسانی) (به انگلیسی: Human resource management)، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به طوری که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند، حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌های جدید، تقبل مسئولیت‌های جدید و شکل ج...
324,000 تومان

دوره مدیریت منابع انسانی HRM چه دوره ای است؟

مدیریت منابع انسانی دوره ای کاملا جامع فشرده و آنلاین میباشد که بعد از گذراندن این دوره و دریافت مدرک  HRM قادر به انجام کلیه امور مدیریت منابع انسانی خواهیم شد .
مدیریت منابع انسانی (یا به اختصار منابع انسانی) (به انگلیسی: Human resource management)، عبارت است از فرایند کار کردن با افراد، به طوری که این افراد و سازمان‌شان به توانمندی کاملی دست یابند، حتی زمانی که تغییر، نیاز به کسب مهارت‌های جدید، تقبل مسئولیت‌های جدید و شکل جدیدی از روابط را ملزم باشد.در واقع مدیریت منابع انسانی استفاده از نیروی انسانی در جهت اهداف سازمان است و شامل فعالیت‌هایی نظیر کارمندیابی و جذب، آموزش، حقوق و دستمزد و روابط سازمانی می‌شود.

درباره دوره:

دوره مدیریت منابع انسانی (human resource management) میباشد. مدیریت منابع انسانی به طور معمول به عنوان بخش مدیریت منابع انسانی شناخته شده است،  که از آن جهت  به حداکثر رساندن عملکرد کارکنان ،در خدمت اهداف استراتژیک کارفرمایان استفاده میشود . منابع انسانی عمدتا به مدیریت افراد در داخل سازمانها مربوط می شود که  تمرکزآن بر سیاست ها و سیستم ها است . ادارات منابع انسانی مسئول نظارت بر طرح های مزایای کارکنان، استخدام کارکنان، آموزش و توسعه، ارزیابی عملکرد و پاداش (به عنوان مثال، مدیریت سیستم های پرداخت و سود) هستند.
مدیریت منابع انسانی نیز با تغییرات سازمانی و روابط صنعتی یعنی تعادل سازوکار سازمانی با الزامات ناشی از  قوانین دولتی مواجه است. مدیریت  منابع انسانی  بر به حداکثر رساندن بهره وری کارکنان تمرکز دارد. کارشناسان منابع انسانی مدیریت سرمایه انسانی سازمان و تمرکز بر اجرای سیاست ها و فرایندها را دارند. آنها می توانند در استخدام، آموزش، روابط کارمند یا مزایا، استخدام متخصصان و شناسایی استعدادهای برتر تمرکز کنند .

 امکانات آموزشی این دوره عبارتند از:

آموزش: مطالب این دوره در 65 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.